Du kender ham sikkert fra hans egne podcasts. I dag har vi byttet om på rollerne, og nu er det Ib Potter, som bliver interviewet.
½ times podcast med Ib Potter, hvor han fortæller om hans arbejde hos Novamedia, online markedsføring, podcast og meget mere.

God fornøjelse!

podcast      ib potter      online markedsføring     


Hvem har stemt

Relaterede Links

Kommentarer

        0 
vadskaer ( 649 dage siden )
vadskaer avatar Ha... Så får han af sin egen medicin. Har i øvrigt bemærket, at Thorborg også er begyndt at spørge "Hvor går du hen for at blive klogere?". En standardsætning i danske podcasts-interview
        0 
rosenstand ( 649 dage siden )
rosenstand avatar Ups - er det en standardsætning? Så falder jeg (igen) udenfor standard - for det har jeg vist ikke fået spurgt om i mine podcasts med interviews. Note to self: Must ask!
        0 
Nikbomann ( 649 dage siden )
Nikbomann avatar Man kan rolig sige at Potter er en trendsetter inden for dansk podcasting ;)
Om aNyhed  •  Stem Knapper  •  Knap Generator  •  Avanceret søgning  •  RSS Feeds  •  FAQ  •  Blog  •  ^ Til Toppen
Drives af Koala Designs | Danske Hjemmesider | Blog Indeks